Meg maradt egy hiba ;-) N47.387937 E18.157654 mint háttérpolygon pont csak a velencei tájegységben van, a budainál hiányzik.
Könyörgöm, ne csinálj belôle gondot!
Különben bárki, aki használja a MapAuditot, maga is ellenôrizheti a tájegységhatárok illesztését.
(1) A tájegységek táblázatában klikk bármely szabad tájegységre.
(2) A letöltés WEB lapon pipa be 'körvonal' és 'minden tájegység körvonala' check boxokba, a többi üres marad.
(3) Klikk a 'letöltés' gombra. A download.php leszedi az összes háttérpolygont.
(4) Mentés valamilyen temporary könyvtárba; a file neve a választott tájegység neve, de csak az ellenség megtévesztésére :-)
(5) MapAudit indítás, a letöltött MP file megnyitása
(6) A MapAudit generál egy MP file-t. Megnyitni a MapEdit-tel. Level=0. Zöld [, kék és piros] pöttyöket fogunk látni.
Magyarázat:
Zölddel jelöljük azokat a határpontokat, melyek egyedül vannak, nem illeszkednek más tájegység határpontjaihoz. Az országhatár végig zöld pöttyök sorozata, ez rendben is van. Azonban ha országhatáron belül találunk zöld pöttyöt, ott rés van két szomszédos tájegység között.
Kék és piros pöttyök, ha vannak, jelzik, hol csúsznak össze a tájegységek háttérpolygonjai.
[kérésre jav., zakany 07.26. 8:35][ előzmény: (56064) majormezei, 2012.07.25 18:28:14] |