Szia Ránéztem a rajzodra.
Első átnézésre a következők:
A megrajzolt gyalogútnak nincs extra paramétere. Ctrl-t nyomvatartva clikk az objektumra vagy duplaklikk, adatmezők fül [szerkesztés], legalább a track= paramétert ki kell töltene, meg még amit tudsz. Nézz meg egy meglévőtet+wiki …
Itt (N47.998820 E22.072576) a gyalogutat ( [M] majd jobb klikk - vonal darabolása ) darabolni kellene, mivel a vége zsák [shift-D]. Így a zsakutca=2 paramétert csak az adott szakasznak adod meg.
A kastélypark kapuja ha teljesen rázoomolsz nincs a vonalon. Én kitölteném a paramétereit, mert akkor lehet rá keresni. Csak felmerült kérdés, ha van kastélypark, kastély nincs? A patak folyás iránya shift-D iránnyal egyezzen. (lehet hogy jó, nem tudom csak eszembe jutott)
Ha már ott szerkesztesz a polygonoknál a szorosan egymás mellett álló pontokból az egyiket ki lehet törölni pl (N48.000615 E22.072684), (N48.002128 E22.064080), ( N47.997068 E22.069554), úgy hogy alakja ne változzon és polygon átfedés se keletkezzen.
[ előzmény: (43027) FTom, 2010.10.21 01:52:40] |