Az ékezetekkel ebben az esetben nincs baj, mert rendesen látszódnak.
Ha 2-es verziójú GDB-be menti az ember, akkor úgy tűnik jól kezeli a rendszer.
Az a biztos, ha visszatöltöd mapeditbe a turistautak.hu-ra felkerült szűrt trackedet és ellenőrzöd, hogy mit lát a rajzoló.
Persze ha eleve nem használsz ékezeteket, akkor ez a probléma nem léphet fel.
Nagyon sok kritériuma van a jó tracknek.
A leglényegesebb, hogy lehetőleg plussz műveletek nélkül lehessen rajzolni a track alapján.
Ami segít pl.:
-kommentekkel legyen ellátva waypointban.
-Akár hozzárajzolt elemekkel is, mint pl. ebben az esetben kerítés.
-felesleges szakaszok kivágva, pl. járhatatlan jelzetlen bozótharc.
Ami nehezít pl:
-Ha a kommentek megtudásához szükséges e-mail címet, egy bezippelt gyenge minőségű videóból lehet letölteni a rapidshare-ról
-A track egy pizzafutár teljes napi trackje, amiben egyszer látott körülbelül valahol egy turistajelzést amikor bement geoládázni a bozótosba.
-A track ArchiCad-ban van, Puerto rico -i vetületben, és persze ezt nem is jelzi
|