Közvetlenül Nagytarcsa keleti szélén haladt egy Zöld sáv jelzés ID=269691 szakasz még megvan, a az ID=54450 -es szakaszt ami egy aszfaltos behajtó szerűség lehetett törölted valamint az ID=28313 is, pedig ennek a szakasznak az elején még neked is van tracked. Kérdezném, hogy ez szándékos vagy véletlen?
Az ID-ket most nem tudom leellenőrizni mert a zárolás miatt nem engedi letölteni az .mp-t munkahelyi gépemre a rendszer, a szerkesztést pedig otthon csináltam.
Viszont tudom melyik részről lehet szó. Ott sajnos ez a valós helyzet. A főútról induló zöld jelzésü kis szakaszt benőtte az erdő. A zsákutcában végződő track amit ott látsz az az hogy 50-100 méteren átvágtam magam a sűrű bozóton próbálva követni a GPS-en a zöld jelzést. Úgy 50 méterre a főúttól északra találtam is egy régi zöld festést az egyik fán, de nem tudom ki fogja utánam csinálni ezt a mutatványt mégegyszer.
Ahol véget ér ez a dzsungel track ott egy mélyedésben egy bűzlő pocsolya volt, tehát a ZQ jelzés forráshoz vezethetett valamikor de ennek nyomait is eltüntette már az erdő, illetve a motorosok. A fák között szlalomozó ösvényeket ugyanis szerintem ők "hozták létre". Sajnos, teszem hozzá, mert így sokszor gyalog is alig járható ösvények keletkeztek (fel-le kell mászni a meredek falú árkokon). Ezért olyan változatosak is a Jarhatosag paraméterek a rajzolásomban.
Régebben kérdeztem is a fórumon hogy mi legyen az eltérített jelzésekkel. Akkor azt a választ kaptam hogy a valós helyzetet rajzoljam meg, ezért töröltem ezeket az utakat. Z labelt nem kaptak az új ösvények, hiszen festés nincs a fákon.
Másik apróság, hogy ha jól veszem ki a trackekből Nagytarcsán berajzoltál néhány utcát. Ezek nagyon valószínünek tartom, hogy egyenesek még ha a földút kátyúit kerülgetni is kell és ez meglátszik a tracken. Szintén ehhez tartozik, hogy ha már utca jólenne ha ki tudnád tölteni az "utcanev" paramétert is.
A berajzolt utak nem utcák Nagytarcsán, hanem sima kanyargós földutak a szántóföldek és mezők között. Ahova becsatlakozik az egyik földút az ID=224458, 224460 és 224465 utak között van néhány ház, de ettől a néhány háztól balra is csak mezők vannak.[ előzmény: (15617) papa71, 2007.09.11 12:19:14] |