A P+ jelzésű turistaúttal kapcsolatban tudtommal az alábbi a helyzet.
Eljutott a hír az útvonal elzárásáról hozzánk is.
https://zirc.blog.hu/2017/03/20/lezart_turistaut_penzesgyorben_turazok_figyelmebe
Mivel az útvonal nem szűnt meg, nem vettük le a térképről a jelzést.
A két végponton POI tájékoztat arról, hogy az útvonal nem járható.
Ráktanya felől:
http://www.turistautak.hu/poi.php?id=184339
Ez eléggé feltűnő a térképen, de úgy látszik ez nem volt elegendő.
Pár hete elvágtuk az útvonalat, a tervező erre az útvonalra már nem tervez.
A térképen felirat jelzi a problémát.
Lehet, hogy mindez nem a legmegfelelőbb, de történt figyelemfelhívás.
A bejelentés alapján szürkítettem a jelzést, a jövőben ez nem lesz látható a térképünkön.
Nem tartom jó megoldásnak, de jobbat nem tudok. Az OSM térképén sincs nyoma annak, hogy errefelé turistaút volt.
Sajnálom, hogy a bejelentőnek problémát okozott.
Az tény, hogy a jelzések nem lettek szürkítve, a természetjárók emlékezetében továbbra is létező az útvonal.
Ha kialakul egy "eljárási rend" hasonló esetekre, akkor ennek megfelelően lesz kezelve, azok, akik jelenleg szerkesztik a térképet fentieknek megfelelően gondolták. Én nem gondolom, hogy minősítgetni kéne, szürkítve van, és ezzel azt hiszem a kérésnek eleget tettünk.[ előzmény: (10906) Fazék, 2019.05.03 19:48:59] |