Feltöltöttem, majd azonnal le is töltöttem a Balatont. Kismillió red navaid jelent meg ott, ahol nem kellett volna. Be van kapcsolva a "stick to neighbours"? Ha nincs, akkor nagyon nehéz eltalálni a node helyét hat tizedes pontosságig, ebből adódhat a rossz illesztés. Az eltérés olyan kicsi, hogy 1 méteres zoomnál is nehezen látható. Ha be van kapcsolva az előbb említett eszköz, akkor pirossá válik a csatlakoztatandó node, amikor odahúzod a kívánt helyre, és "mágnesként" hozzáilleszti.
Utcák: a Bajcsy-Zs. utca minden szakasza Zsakutca=2 paramétert kapott, nyilván copy-paste miatt.
Az Egri utca nevéből lemaradt az "utca".
Az Erkel utca nincs lezárva zsákutcára. Nem az?
A Beréndi út átlógott a Bakonyba kb.150 métert. Ha a határon rajzolsz, akkor nyomd meg a T betűt, és transzparensek lesznek a felületek, meg a background vonala (a határvonal) is láthatóvá válik.
A time zonet hagyhatod nyugodtan kitöltetlen extrákkal (cancel), nincs fontos szerepe.
[ előzmény: (10770) Akebono, 2007.03.03 15:13:27] |