Sajnos, nem látom a táblázatot:-(
Azt sem értem, hogy ha Te látod, hogy vannak szakadások, akkor miért kérdezed, hogy én mit értek azon, hogy szakadás.
Azt, hogy a vonal tulajdonságai közül hiányzik az, hogy jelzett út, jelen esetben a Z.
Lekérem a WEB-es felületen az itinert, és látom, hogy nincs ott a jelzés.
Közzétettem az itinert. látszik, hogy a jelzés oszlopban nincs ott a 'Z'.
Hogy ez miért probléma?
Szeretném tudni, hogy a zöldön mennyi a távolság mondjuk Pusztabánya és Kisbattyán között.
Beállítom, hogy jelzett turistaút, és a jelzés 'Z'.
Mivel néhány vonal tulajdonsága hibás, nem kapok útvonalat.
Ez a probléma.
Ha vonalanként az alábbi URL-el beállítom a tulajdonságot (ehhez van jogom), akkor minden problémám megoldódik...
http://www.turistautak.hu/properties.php?id=ID
Én ennyit tudok, lehet, hogy másképp is lehet, engem nem zavar, hogy másképp is lehet, hisz ahogy én beállytom, megoldódik a problémám, ezzel részemről vége..
Mivel most foglalt a terület, nem tudom módosítani a 462083-as vonalat, de ha felszabadul, akkor beírom, hogy 'K Z' és a tervező "megjavul".[ előzmény: (69773) Old Eye, 2014.12.06 15:40:15] |