Kérek engedélyt elszégyelni magam :-(
Az Erdőkertes szó a kirándulásunk program ismertetőjében szerepelt hibásan, ott kijavították, én meg a saját papíromon nem. Az arborétumban semmi vezetés-tájékoztatás nem volt, így én jól elvoltam az Edőkertes névvel. Hála a GPS-nek, a ládát így is megtaláltam :-)
Később a térképen láttam az Edőtelki megnevezést, de nem foglalkoztam vele (azt hittem az Erdőkertes része, erdő-erdő)
Azt, hogy miért nem lehet a kimért ládákat megtalálni, csak részben értem. Én előre tettem (a GPX-ben) az 5 fix pontot (ahogy írtam), a MapSource viszont áttette (az ábécének megfelelően) a végére.
Az "out of map" őontokat megfejtettem, mivel az adatokat Excelben is kezeltem, ezért egyszer betett az exportkor egy entert a sor közepére, így lett egy jó pontból két hibás.
Akkor most hol keressem a feltöltésemet (ki akarom javítani), mert sem a Mátrában, sem Gödöllőnél nem találom. A Felső-Tisza vidéknél? Vagy hagyjak fel a trackként beadással és adjam be egyenként POI-lént?
[ előzmény: (64970) FTom, 2013.10.24 10:23:44] |