Köszönet a tüzetes javításért, a kért módosításokat elvégeztem, kérlek ellenőrizd, és ha jó véglegesítsd!
http://www.turistautak.hu/tracks.php?id=23505
" ID=625885-nél szintén Time Zone (felmérendő utat) alakítottál át a vonal típusa országút lett, ellenben északra és délre makadámúttal csatlakozik. Nem inkább makadám út akar lenni ez is?"
- Nem! Ez egy, az autópálya felett átívelő híd aszfalt burkolatának folytatása! A hozzá csatlakoztatott utak föld, vagy makadámutak.
Akadt azonban problémám is:
" N46.99831 E18.93029 pontól észak északkeletre nem rajzoltál semmit pedig Tracked van arra a N47.00924 E18.93908 pontig."
- Igen, valóban így van! Egy szántóföldön kitaposott ideiglenes ösvényen tekertünk végig,
és rajta maradt a track, nem szerkesztettem át! Sajnos nem tudom hogyan lehetne javítani!
"ID=648740 elhaladtál Trackszámemelés kell"
Ezt nem értem! Track=2 a paraméter és Összesen 3 Track van rajta. Ez már elég a Track=3-hoz?
Ui: Elnézést akiktől kell, hogy csak most javítok, de "szabadságon voltam"![ előzmény: (41679) kaplee, 2010.08.19 10:02:30] |