QtaTom kollega vette észre a hibát, jelzett, hogy neki az általam berajzolt hidak úgy jelennek meg, hogy "Ember alkotta tereptárgy" a Garminos kimeneten, holott nyilvánvalóan a híd-típus (0xaa0b) volt kiválasztva az adott POI-hoz. Ugyanez volt a helyzet templomokkal is.
Azt egyébként megerősítem, hogy a Mapeditben az ikonok helyesen, az ott kiválasztott típusnak megfelelően jelennek meg (ezért sem tűnt fel nekem a dolog).
Egy példát hoznék: Aggtelek tájegység, N48 19.901 E21 05.127, Fancsaltól délkeletre, a Fancsali-patak hídja. Mapsource alatt a jelenleg legfrissebb (tegnap reggeli) Garminos tuhu kimeneten "Ember alkotta tereptárgy"-ként jelenik meg.
Mapeditben az adatai érdekesen alakulnak (kivonat):
-----------
ID=91102
FrissitesDatuma=2010-04-20 11:05:01
TypeTuristautak=0xae00
------------
Miközben a Tulajdonságok fülön a Típus egyértelműen "híd (0xaa0b, pont)", Felirata pedig nincs. Nem lehet, hogy ez a két típuskód a bibi? (Nem értek hozzá, elnézést, ha hülyeség!) Az biztos, hogy a 0xae00-t nem tőlem kapta.
Bónusz: a legfrissebb OMP Hungary 3D-n a fenti híd ikonja *megjelenik* helyesen, és az elnevezése is "Híd"![ előzmény: (39306) Old Eye, 2010.04.23 08:15:05] |