- N46.555971 E17.120363 itt az észak felé menő utca amin a Z halad simán elbírna egy track=2-t
a délre haladó meg akár 3-at (ezt a szakaszt egy kicsit rá is lehetne igazítani a track-"köteg" közepére)
Amit legelőször írtam hogy legyen fent minden track az -többek között- azért kell, hogy ilyesmit is tudj igazítani. Tehát track szám emelés illetve track-re igazítás (ha kell) azokon az utakon amiken az általad feldolgozott track halad (kivéve ha track=3 vagy több mert akkor az már véglegesnek tekinthető)
Ezen felül ha saját tracket dolgozol fel ahol tudod hogy melyik út milyen széles milyen burkolatú (vagy nem saját a track, de a trackelő megadta ezeket az infókat) ott ezeket is be lehet írni ha nem egyeznének, olyan is van hogy egy erdei aszfalt ösvénynek lett anno berajzolva, akkor szépen ki kell cserélni a vonaltípust.
Mindezzel csak azt akartam mondani, hogy attól hogy egy út már rajta van a térképen attól még sajna vetni kell arra is egy-két pillantást...
- Zalakaros É-D főutcáján nem halad végig az Sc? Bocs ezt eddig nem írtam de csak most vettem észre, van ott egy "009 letérés Sc-röl" waypoint, ebből gondolom (turistatérképem nincs a térségről, hátha neked igen, vagy helyismeret :-)
- N46.562580 E17.112232 kis szakaszon is lehet Sc jel a Z-vel közösen (a feltételezett és a bejárt között)
Szépen alakul, hajrá!
[ előzmény: (18496) eperdzsem, 2008.01.16 10:12:59] |