Régebben is tapasztaltam már (most nem keresném vissza a fórum hozzászólást), hogy az új raszteres régóta nem teljesen frissül. Mindent újra kellene generálni az aktuális adatbázisból.
A mostani tapasztalat: egy hete a Felső-Tiszában rajzoltam, és az új raszteresen, Nagycserkesz környékén még 2013. május előtti állapotok szerinti település-poligon feliratok is szerepelnek. Ami poligont újonnan rajzoltam, azt megjeleníti (kis betűmérettel), a meglévő poligonok maradtak nagyobb méretű felirattal.
A régi raszteres, mely jó két hónapos, még nem mutatja Nagycserkesz-Markóbokor egyhetes, új poligonját, a szomszédos bokortanyák nevei viszont helyesen szerepelnek rajta. Az új raszteres pl. még mindig a 2013. május 4. előtti, Nyíregyháza-Halmasbokor stb. feliratokkal jelenik meg.
A garmin kimenet sincs rendben, az egy héttel ezelőtti telepítőbe az akkori rajzaim bekerültek, a két nappal ezelőtti szerkesztések (Felső-Tiszavidék, Közép-Tiszavidék tájegységekben) hiányoznak a mai telepítőből![ előzmény: (852) Old Eye, 2017.07.27 11:04:41] |