Jól eltaláltad. Annyi, hogy a patak eleje be van rajzolva szaggatottal, azt húzd össze azzal, amit felmértem - most úgy néz ki, mintha az út a vízben folytatódna.
Kb. így néz ki az út D-i szakasza (látom már, ilyenkor jönne jól az útvonalvázlat):
Egy szélesebb szekérút indul a S jelzésből merőlegesen. Elérkezünk a magasleshez (POI-nak megadtam N47 56.695 E19 46.508). Utána van egy kis tisztás (N47 56.710 E19 46.512) (csomópont rulez! :))).
A tisztásról É felé nézve jobbról balra (tehát ÉK-ről ÉNy-ra) sorrendben indul V alakban:
1) köves, kanyargós patakvölgy (Csutaji-gödör)
2) kb. szembe folytatólagosan enyhén emelkedve jártabb szekérút
3) balra ÉNy-ra kevésbé járt szekérút (az én zöld trackem megy végig rajta) --> ebből kb. 30 m után elágazik balra ÉNY felé egy kis ösvény, ami levisz a patakvölgybe/szurdok elejébe. A patak itt érkezik DNY irányból, onnan, ahonnan az eleje szaggatottal be van rajzolva, tehát javaslom szaggatottal összekötni.
Ez a szekérút visszatér a 2)-es útba, kb. itt: N47 56.798 E19 46.529.
Kuszák a trackek, mert elég sokat keresgéltünk arra, míg megtaláltuk a helyes utat nomeg a szurdokot, és elfelejtettem mindenütt poi-t nyomni, azt utólag a mapsource-ban próbáltam pótolni.
Itt kezdődik az ösvény letérése a szekérútról:
Ösvény - elágazás Ny felé
N47 56.720 E19 46.508
Itt találkozik az ösvény a patakkal:
Sziklás szurdok (Szakadás-árok) kezd.
N47 56.741 E19 46.490
A vízfolyások nem ideiglenesek, azok mind állandóak, bár most szerencsénkre viszonylag alacsony volt a vízállás.
Kérdés: van különbség a Dakota mentett, a current és az archivált track adatai között? Most napi archiválásra van állítva a kütyüm, tehát a nap végén menti a túrát, akkor is, ha elfelejteném menteni. Ezt érzem legbiztosabbnak, viszont az archiváláskor úgy látom, törli a gép a current tracket.
Az archivált és a mentett ugyanannyi pontot tartalmazott, azt megnéztem.[ előzmény: (9379) Hev, 2011.07.21 01:18:12] |