Minden térképnek megvan a maga hibája, így nem is másolunk térképet, hanem azt rajzoljuk, amit a terepen tapasztalunk !
Azért néha ellenőrzés képen nem árt ránézni 2-3 másik térképre is, pl. Google earth, NG, CN, TG, stb...
De csak azért, hogy megerősítsen, vagy kétségeket keltsen, a mérésünket illetően!
A mapszószba betöltve a tracket (Nagy-Kevély és Üröm közötti rész) azt látom, hogy az Üröm szélén lévő utcák, ha átváltok a mapszószban NaviGuide térképre kb 150-200 méterrel (!) arrébb vannak párhuzamosan az én bejárásom és a NG szerint. (Körte, Szilva, Bükkfa u. stb...)
Ugyanez a track Pomázon még szépen az utcákon halad.
Ennyire sz@r lenne a NG? Mondjuk földutakat jelöl ezekre az utcákra, de azok már aszfaltosak....
Felhasználónevedet és jelszavadat a geocaching.hu oldalon is használhatod!
A weboldal működése és tartalma folyamatos fejlesztés alatt áll, köszönettel vesszük az észrevételeket a fejlesztési ötletek oldalon.
A turistautak.hu-ra feltöltött track-eket és a letölthető térképeket, azaz térképi adatbázist az ODbL licencnek megfelelően bárki használhatja.
Minden egyéb anyag előzetes írásbeli engedély nélkül csak magáncélra használható fel. jogi tudnivalók