Kiváló lett a tracked, már csak egyetlen apróság van. {:-))) A leágazásoknál ne azt írd, hogy jobbra, balra, hanem hogy É, K, D-DNY stb felé, mert nem mindig egyértelmű, hogy merre is van az arra. Ez a tracked már maradhat így, de a következőben már az égtájakat használd, kérlek.
Igyekszem berajzolni a módosításokat, de most nem áll módomban. Üdv!
részemről megtörténtek a módosítások, elágazások berajzolása (annyit írtam ékezet nélkül, hogy utána a track adatlapot kétszer kellett írni, hogy lergyenek benne ékezetes betűk is :-) )
Hétvégén nem volt időm javítani a trackem, ha meg éppen volt szabad időm, akkor szabad PC-m nem volt a srácaim miatt :-), de azért most megnéztem a rajzodat. Most csdak annyit, hogy N47 46.834 E17 17.911 nál párszáz méteren lemaradt a P jel a pötty mellől. Holnap már remélem, hogy többet tudok tenni a tuhu-ért
Berajzoltam, amennyire tudtam. Jól sejtem, hogy egyéni ikonokat használtál az útpontok rögzítésére? Onnan gondolom, hogy a saját ikonjaimat töltötte be a MapSource, amelyek természetesen nem egyeznek meg a tieiddel, így nem is lehet értelmezni a jelentéseiket. Kérlek, hogy a saját ikonjaid alapján, szöveggel jelöld meg a tudnivalókat, kereszteződés-geometriát pedig trackkel rajzolj be, hogy az egyedi ikonoktól függetlenül bárki megértse az útpontokat.
A weboldal működése és tartalma folyamatos fejlesztés alatt áll, köszönettel vesszük az észrevételeket a fejlesztési ötletek oldalon.
A turistautak.hu-ra feltöltött track-eket és a letölthető térképeket, azaz térképi adatbázist az ODbL licencnek megfelelően bárki használhatja.
Minden egyéb anyag előzetes írásbeli engedély nélkül csak magáncélra használható fel. jogi tudnivalók