Szia, üdv!
Nem tracket töltöttél fel, hanem egy .mp-t, amivel nem tudunk mit kezdeni-ebben a formában.
Az eredeti trackre van szükség, ami alapján berajzoltad az utat az .mp-be.
A track-feltöltő adatlap alján van egy kis útmutató a kívánt fájlformátumokról/kívánalmakról:
Néhány szempont a fájlfeltöltéshez:
Egy űrlaphoz tetszőleges számú fájlt fel lehet tölteni. Ez azt jelenti, hogy az összetartozó, egy egységet képező fájlokat egy űrlap alá várjuk. Nem érdemes viszont mindent egy űrlaphoz sűríteni, erre vonatkozóan nincs konkrét szabály, bízunk mindenki mértékletességében.
Javasolt fájlformátumok:
* Garmin MapSource (.mps, .gdb)
* OziExplorer track és waypoint file (.plt, .wpt)
A fentieken kívül fel vagyunk készülve az alábbi fájlformátumok értelmezésére is, de ezek többletmunkát jelentenek a feldolgozáskor:
* GPX GPS Exchange Format (.gpx)
* GPS TrackMaker (.txt, .gtm)
* G7ToWin (.txt, .g7t)
* Cetus GPS track és waypoint file (.pdb)
* NMEA log (nevezd .nmea végűre!)
Ezek közül a .gdb a leginkább javasolt, a kis fájlméret miatt.
Kérlek, töltsd fel újra a tracket, de ne legyen tömörítve/csomagoltasd ki a szerverrel. MapSource alatt láthatod, hogy valójában melyik tájegységbe tartozik a feltöltendő anyag. Oda töltsd fel, és ha kilóg onnan, akkor az automata fel is darabolja helyetted.
Üdv, és jó trackelést![ előzmény: (5495) chatnoir, 2007.11.04 20:22:55] |