Átnézegettem. Szőrszálhasogató leszek (és emiatt hosszú), előre is bocsánat.
Igyekezz úgy rajzolni, hogy az összes (feldolgozott és feldolgozatlan) tracket látod egyszerre. Az általad feltöltött fájlban csak az éppen feldolgozott trackekre volt (helyi) hivatkozás. Ha látod az összeset, jobban szemet szúrt volna, hogy a Simontornyáról ÉK felé induló út belterületi szakaszán még Track=1 paraméter van, holott az általad feldolgozott track volt az ötödik, tehát mindenképp magasabbat érdemel. Ez lehet, hogy egy korábbi rajzoló hanyagsága, de az is lehet, hogy még nem rajzolt senki arrafelé, mióta megszülettek az újabb trackek. A környéken máshol is vannak ilyen jellegű hibák (mármint ahol most nem rajzoltál), ha az összes tracket betöltve rajzolsz, az ilyeneket nyugodtan javíthatod majd a jövőben (persze nem ez a legörömtelibb része a rajzolásnak). [Az összes tracket legyegszerűbben úgy tudod láthatóvá tenni, ha letöltöd zip-ben, kicsomagolod egy könyvtárba, majd ugyanebbe a könyvtárba mented a tájegység mp-jét, mikor letöltöd (és hivatkozásokkal töltöd le a feldolgozott és feldolgozatlan trackekre)].
A GCSZLD ládánál nem vagyok benne biztos, hogy a szekérút méterre pontosan a ládához vezet (ettől függetlenül lehet, hogy így van, ez esetben szégyeljék magukat a kesserek :-)). Bár azt írja BiharyG, hogy levágta a felesleges részeket, azért megeresztenék egy levelet, nem áll semmiből.
Széplak mellett, a Szőlőhegy utca esetében nem látom indokoltnak a track=2-t. Néhány másik utca is 2-est kapott, ahol több csík is van a vonal alatt. Egyidőben (néhány órán belül), pláne egy gps-szel született vonalnak általában nem szoktunk 2-est adni.
Ugyanitt, ha a Bláthy Ottó, Kajszi, Mogyoró stb. utcák tényleg zsákutcák, akkor jár nekik egy zsakutca= paraméter.
Még mindig ugyanitt, az utcanév mezőben elírás van néhány helyen (pl. Birs utca utca).
Az 5411-es track mentén én megadtam volna a track=2 paramétert. Az eddigi vonal Zsézsé oda-vissza bejárása alapján kapta meg a track=1-et, a mostanival elég jól fedik egymást.
Az 5581-es track feldolgozásából nem sokat tudok meg a rajzolási technikádról ;-)
A csatlakozások, paraméterek, utcanevek precízen megvoltak mindenütt. Ha ezeket kijavítod, szerintem feltöltheti valaki. [ előzmény: (11169) Akebono, 2007.03.15 16:03:07] |