Ha ezen azt érted, hogy terepi felmérés nélkül jelölöd a tanösvény útvonalát, - azaz önkényesen - akkor azt javasolnám inkább ne tedd!
Minden korábbi túramozgalom, tanösvény és zarándokút hiteles információk alapján lett feltöltve, amiről nincs ilyen azt nem kell feltölteni. Ha neked fontosak ezek a tanösvények akkor fel kell venni a kapcsolatot a kiírókkal, létrehozókkal és velük kell egyeztetni az útvonalat, de a terepi felmérés csak akkor pótolható, ha átadják a térképet és akkor a már felmért útvonalra csak a jelzést kell felrakni.
Persze ez csak magánvélemény , mert mint tudjuk mindenki azt csinál amit akar.
Ami a dzsidzsát illeti most éppen augusztus van, maximális a vegetáció, az erdők, mezők nőnek mert ez a dolguk ez természetes állapot mindenhol.
Néhány hetet kell csak visszaolvasni a fórumban és ott Oláh Tamás a (63452) hozzászólásában jelezte, hogy Ő mérte fel és rajzolta be a tanösvényeket, a trackje az adatbázisban megtalálható én úgy gondolom, hogy ahova Ő berajzolta ott van a tanösvény és nem máshol. [ előzmény: (63959) MoGeMaP, 2013.08.03 12:03:55] |