A bejegyzésed első gondolatára most nem tudok pontos választ adni, mert rövidesen el kell mennem és nincs időm megkeresni a megoldást. De az biztos, hogy van, mert sikerült a közkutakat is kereshetővé tennem a kötyün. (Legend HCx) Pótolni fogom itt.
A továbbiak egy kicsit olybá tűnnek, hogy csupán az ellenkezés váltotta ki azokat.
Elismerem, nem jelöli a névrajz POI a feliratával az általa lefedett területet, de azért remélem, ezt nem veted külön a szememre, hisz' a szerkesztés szintjén maximum a szóközök szaporításával tudnám a kiterjedést a vonatkoztatott területre kiterjeszteni, de sem a betűtípusra, sem annak méretére nincs semmi befolyásolási lehetőségem. Egyébként pedig, nálunk még csak-csak, de az OMP Garmin-kimenetén szinte elvesznek a Csepel területén felvett névrajz POI-k. (A TuHu-n még nem ellenőrizhető, de Győr vonatkozásában igen.)
Az idézet egy félrértésre utal. Amit ezzel kapcsolatban írtál, azokat én nem említettem, ráadásul a térkép egészét tekintve igencsak parciális terület. Az viszont tény, hogy a már említett Csepel-Ófalu területén található Frangepán utca címzése helyesen ez: ir-szám Budapest, XXI. kerület, Frangepán utca xx.
Az teljesen más kérdés, hogy a fővárosi hivatalos név- és címjegyzékben szerepelniük kell a jóváhagyott városrész neveknek is.[ előzmény: (63309) cseremoha, 2013.06.28 09:20:02] |