A körforgalmat alkotó szakaszok tipusa: roundabout. Tekintettel arra, hogy a jelek szerint új és csak egy track, a tied van rajta, a roundabout típusú szakaszok Track= paramétereit 1-re kell állítani. Javítottam.
A közelben egy csomó áruház POI-jainak halmaza. Az egyiknél Label=Kik (N46.961660 E18.906634). Feltételezem, hogy helyesen Kika. Javítottam.
A Park Center POI-jának leírásából hiányzott a Telepules= és a Megye=. Pótoltam.
A Lidl-nél húztál egy TZ-t. Túl rövid, csak 5 m. A TZ-ket mindig húzd meg jó alaposan, csak, hogy lássa a térképolvasó, hoppá, itt egy bejárandó út. Ebben a konkrét esetben azonban a TZ felesleges, a track-ed alapján látható, hogy a Lidl-hez oda lehet hajtani a tőle délre futó névtelen útról; így a TZ-det átrajzoltam rendes útra.
Ha valamit félreértettem - javits ki!
A feltöltés sikeresen megtörtént.
A beállításnak megfelelően a tájegység zárolását feloldottuk.
FONTOS: a feltöltött fájlt ne töltsd fel többé! Mindig az adatbázisból frissen, zárolva letöltött anyagon dolgozz!
Megjegyzések:
POLYLINE id=509992: Az azonos ID alatt feltöltött szakaszoknak nem két darab magányos végpontjuk van (hanem 4)! Ez arra utal, hogy nem érnek össze. Az új azonosítók: 590443, 590444, 590447, 590448
A közös csomópontokon való átfutás, illetve többrészes vonalak miatt 2 db érintett vonalból 4 db lett.
Több apró hiiba. Bár még messze a Karácsony, de inkább már csak shoppingolj :-)[ előzmény: (35367) Old Eye, 2009.11.23 21:36:06] |