Hidd el, nincs itt baj a hozzáállással, csak az időhiánnyal. Ne feled, nincs mindenkinek auditori joga, és négy nap igazán nem sok, mikor nyáron több mint egy hetet is várnak a tanoncok, míg átnézi valaki a rajzolásukat. Szóval türelem, ez nem OMP!
Akkor a rajzolásodról:
- az összes CLC 243 polygon hiányzott!
- Dömöstől délre hiányzott egy CLC 242
- Visegrád, és Szentgyörgypuszta mellől CLC 142-esek hiányoztak
- biztos ellenőrizted a meglévő polygonok CLC kódjai, mert gyakorlatilag az összes 311-es 313-asként szerepelt!
- Kisoroszi polygonjának label-jéből hiányzott a település neve
Hányszor futattad az mpwiz snap polygons-át? Most végig nézettem vele az mp-t és még mindig talált benne hibákat (nekem harmadikra sikerült elérnem, hogy csak "kérdőjel" POI-k jelentek meg). Amit megcsináltál, szép munka, sokat javult a kinézet. A hibákat javítottam, de szükség lesz egy újabb snap polygons-ra, és átfedés vizsgálatra, az utólag beemelt polygonok miatt.
A közös csomópontokon való átfutás, illetve többrészes vonalak miatt 7 db érintett vonalból 14 db lett.[ előzmény: (34102) kovrob, 2009.10.20 09:00:32] |