turistautak.hu térképrészleteK+ jelzés GPS-szel
[ english
Előzmények

hodoaathozzászólásai | válasz erre | 2007.12.07 23:25:35 (17669)
Így sincsenek...
Akkor buktunk 3db ID-t :P ennyivel kevesebb van már csak hátra a 999999-es ID-ig :D
Remélem tényleg nem okoz majd galibát. De legalább tudom, hogy melyik környéken történt és mit csináltam ott, így legközelebb arra jobban odafigyelek.
üdw, hodoaat
[előzmény: (17662) Andreas, 2007.12.07 21:36:13]

Andreashozzászólásai | válasz erre | 2007.12.07 21:36:13 (17662)
Érdemes manuálisan megnyitni az .mp fájlt (Total Comm.: F3) és ott rákeresni az ID-kra. Például egy pontból álló vonalak is okozhatnak fura hibaüzeneteket.
[előzmény: (17659) hodoaat, 2007.12.07 21:15:57]

hodoaathozzászólásai | válasz erre | 2007.12.07 21:15:57 (17659)
úgytűnik, hogy nincs hiba, de az új ID-jű vonalakból párat nem találtam meg.
crtl+e beírom "id=314447" és nem jelöl ki egy vonalat se. Először azt hittem, hogy csak nem látom, de tényleg nem jelöl ki semmit, mert ha entert nyomok, akkor be kéne jönnie a tulajdonságoknak és nem jön be.
Mondjuk maradt pár red navaid, de azokat majd később javítom, mert már eléggé fáradt vagyok... :P
köszi a választ!
[előzmény: (17655) pgyp, 2007.12.07 20:50:20]

pgyphozzászólásai | válasz erre | 2007.12.07 20:50:20 (17655)
Ez egy hibamentes feltöltés:-)
Töltsd le újra és keress rá az id-kre.
[előzmény: (17654) hodoaat, 2007.12.07 20:38:55]

hodoaathozzászólásai | válasz erre | 2007.12.07 20:38:55 (17654)
Megtörtént az első saját feltöltésem, ezt az üzenetet kaptam vissza:

Megjegyzések:
POLYLINE id=217620: Az azonos ID alatt feltöltött szakaszoknak nem két darab magányos végpontja van (hanem 4)! Ez arra utal, hogy nem érnek össze. Az új azonosítók: 314446, 314447
POLYLINE id=208165: Az azonos ID alatt feltöltött szakaszoknak nem két darab magányos végpontja van (hanem 1)! Ez arra utal, hogy nem érnek össze. Az új azonosítók: 314448, 314449, 314450
A közös csomópontokon való átfutás, illetve többrészes vonalak miatt 22 db érintett vonalból 50 db lett.


Ahogy követtem a hasonló üzeneteket itt a fórumon néha a magányos végpontokból volt gond, de most nem tudom eldönteni, hogy itt van baj, vagy sem.
Segítene valaki értelmezni, mert nem vagyok 100%-ig biztos a dolog jelentésében.
köszönöm, hodoaat


Bejelentkezés név:  jelszó:   tárolás [regisztráció]

Felhasználónevedet és jelszavadat a geocaching.hu oldalon is használhatod!

[ kezdőlap ] [ térkép ] [ + felmérések ~ ] [ + útvonalak ~ ] [ + poi ~ ] [ belépés ] [ faq ] [fórum] [email]

A weboldal működése és tartalma folyamatos fejlesztés alatt áll, köszönettel vesszük az észrevételeket a fejlesztési ötletek oldalon.
A turistautak.hu-ra feltöltött track-eket és a letölthető térképeket, azaz térképi adatbázist az ODbL licencnek megfelelően bárki használhatja.
Minden egyéb anyag előzetes írásbeli engedély nélkül csak magáncélra használható fel. jogi tudnivalók