Tamás! Köszönöm az észrevételeket és hogy foglalkozol vele.
Ha még nem töltötted fel...:
A kápolnánál az útcsonk a szentkúthoz vezet, utána nem tudom, folytatódik-e (már elég fáradtak voltunk). De lehet persze time-zone. Meg ha valaki beméri a kutat is, akkor POI-ként be lehetne jelenteni.
Most nem tudom megnyitni, mert nem otthon vagyok, de Nagyvelegről Súrra beérkezve Residental Street lenne, Csatka felé tovább meg eleinte falvakat összekötő műúton megy a jelzés. A Szentkúttól Csatkáig és onnan tovább nem tudom, hogy mennek a jelzések, mert autóval mentünk (gyanítom, hogy a P a bejelölt úton meg csatkáig).
Mecsértől keletre azok zsákutcák. :( Van egy kerítés, de azt nem trackeltük be rendesen, ezért nem rajzoltam oda.
A buszmegálló nevét sajnos nem írtam fel.
A zárolási dátum szerintem azért lehet ilyen, mert az első letöltéssel valami nem stimmelt és rányomtam még egyszer (érdekes, hogy nem jelzett hibát a második, pedig be volt jeölve, hogy zárolja)...
[ előzmény: (11935) olahtamas, 2007.04.19 08:54:25] |