turistautak.hu térképrészleteK+ jelzés GPS-szel
[ english
Előzmények

Discoverhozzászólásai | válasz erre | 2026.05.20 13:22:07 (5772)
Köszönöm, a jelentése megvolt. Gyakran használom is, csak az nem volt tiszta, hogy mikor látszik ez a lehetőség. Egy általános ládafrissítéssel nem lehetne egy kosszal letölteni ezeket is a ládapontokkal együtt? Sajnos a helyszínen térerő hiányában többször is sikertelen a ládafrissítés.
[előzmény: (5771) petrot81, 2026.05.20 09:53:20]

petrot81hozzászólásai | válasz erre | 2026.05.20 09:53:20 (5771)
A "minden ládapont" arra való, hogy a fő térképen bekapcsolja az adott láda segédpontjait is. Ehhez szükséges, hogy legalább egyszer meg legyen nyitva a láda adatlapja, ugyanis akkor tölt le minden adatot (az "alaplista" csak a fő pontokat és a címeket tartalmazza, ami minimálisan elég ahhoz, hogy ki legyen rakva a marker a fő térképre).

Tehát ha rendelkezésre áll minden ládaadat, akkor a funkció bekapcsolásával a fő térképen is látszik minden pontja a ládának. A láda aloldalon a belső térképen pl. csak a láda pontjai látszódnak, lényegében azokat lehet kirakni a fő térképre is.

A clusterek rácsmérete annyit tesz, hogy mikor összevonja a térkép a markereket legyező alakban, akkor mekkora területet foglaljon be egy cluster.
[előzmény: (5770) Discover, 2026.05.20 09:17:43]

Discoverhozzászólásai | válasz erre | 2026.05.20 09:17:43 (5770)
Az mitől függ, hogy van vagy nincs a ?minden ládapont mutatása? opció?
A KLASZTEREK RÁCSMÉRETE mi a szösz?
[előzmény: (5758) petrot81, 2026.05.19 07:05:30]

petrot81hozzászólásai | válasz erre | 2026.05.19 07:05:30 (5758)
Kedves Játékostársak,

örömmel jelentem, hogy elkészült a Geoládák app új főverziója :)

A v5-ös kiadást iOS-re már le lehet tölteni, ill a geoladak.hu oldal is frissült. Az androidos verzió még a Google futószalagján vesztegel.

Apró megjegyzés, hogy a logokhoz való feltöltés még a teszt-paraméterekkel fut, úgyhogy ezúton is kérdezném gusty-t, hogy lehet-e tudni, mikor lesz az API-nal végleges kiadása?


Bejelentkezés név:  jelszó:   tárolás [regisztráció]

Felhasználónevedet és jelszavadat a geocaching.hu oldalon is használhatod!

[ kezdőlap ] [ térkép ] [ + felmérések ~ ] [ + útvonalak ~ ] [ + poi ~ ] [ belépés ] [ faq ] [fórum] [email]

A weboldal működése és tartalma folyamatos fejlesztés alatt áll, köszönettel vesszük az észrevételeket a fejlesztési ötletek oldalon.
A turistautak.hu-ra feltöltött track-eket és a letölthető térképeket, azaz térképi adatbázist az ODbL licencnek megfelelően bárki használhatja.
Minden egyéb anyag előzetes írásbeli engedély nélkül csak magáncélra használható fel. jogi tudnivalók