JELZÉSEK
1. Régebben amikor terveztem web-en, volt hogy a p és P miatt külön vette a szakaszokat, pedig a többi paraméter egyezett. Most újra ránéztem erre, s már nincs kis p mint turistajelzés. Lett időközben egy mapaudit ellenőrzés ezekre a kisbetűs turistajelekre vagy csak éppen kézzel lett javítva egy-két helyen? Ha nem, akkor talán érdemes volna automatizálni.
2. Csak most vettem észre, hogy ha viszont valaki OO-vel visz fel kerékpárutat és nem oo-vel, akkor egy kis pötty jelenik meg a kerékpáros ikon helyett a mapeditben. Ha átjavítom OO-ra, akkor OK, sőt ha visszajavítom oo-ra még akkor is. Egy szakasszal eljátszadoztam, de pl. itt van egy másik, ahol jelenleg szürke kis pöttyöt látok.......
............. Na itt elgondolkoztam, hogy ez hogy lehet, aztán jobban megnéztem és látom, hogy két darab nulla volt/van felvive néhány helyen, s nem pedig két O betű. Mivel nagytudású kolléga neve szerepel a megjegyzes=-ben, ezért nem adok koordinátákat :-)), de érdemes volna erre is egy replace-t nyomni vagy minimum egy listát, ha még nem lenne benne a mapauditban. |