Sziasztok! Ellenőrzést kérek szépen a Kőszegi-hg-i rajzolásomra!
Itt van ni: http://turistautak.hu/tracks.php?id=11964
MODONLY MENTÉS, MELLÉKLETEK NÉLKÜL!!!
[12669] Priszi; Lukácsháza
Igazából a patakon meg az ösvényen taszigáltam kicsit, plusz emlékezetből betettem a parkolót.
[12668] Priszi; Sárvár déli része
Arborétum tereptárgyakkal (Priszi, remélem tényleg ösvény, mert az utakhoz nem volt komment)
Igazából az van beírva, hogy a bejárás módja autóval: érdekes lehetett ahogy az arborétumban kotratsz a megdöbbent sétálók között! :-D
A Vártól balra azok remélem Residential-ok és nem Walkway/Trail-ok?
[12664] Priszi; Vasszécsenyi utcák
Legjobb tudásom szerint próbáltam zsákutcázni illetve Timezone-ozni.
Utcanevek nem voltak megadva.
[11711] Nivás Döme; Szhely-Vashegy
Egy-két helyen megtoltam az utat, plusz Felsőcsatáron az a "kerülő" szerűség, betettem residential-nak.
[11682] [PSP]; OKT Sárvár-Ablánc
Egy-két helyen megtoltam az utat, plusz 2 helyen más volt a nyomvonal, mint a berajzolt: Erre a trackelő külön felhívta a figyelmet.
Itt áthúztam a meglévő kék túristautat az új trackre, a régi nyomvonalára pedig tettem egy túristajelzés nélküli unpaved-et, hogy a régi útvonal is meglegyen.
Plusz egy kérdés: [8340] már rég be van rajzolva, kivétel az osztrák rész. Szerintem jó is a rajz. Nem lehetne feldolgozottra billenteni?
|