Sziasztok!
Kocsikáztam Vas Megyében, bekapcsolt OziExplorerrel a Kőszegi-hegység térképpel, és legnagyobb meglepetésemre a GPS szerint egy csomószor "a nagy semmiben" mentem, pedig aszfaltos úton haladtam.
Ekkor néztem át alaposabban a térképet: egy csomó rendes aszfaltos út hiányzik a térképről. Néhány település pedig csak "lebeg a semmiben", pedig tudom, hogy több út is vezet oda.
Na gondoltam, itt az idő hogy alaposan végigbogarásszak minden itteni leírást a trackeléssel kapcsolatban, és loggoljam a megyémet, de ekkor eszembe jutott, hogy mi van ha azért nincsenek rajta az aszfaltos utak, mert inkább a túristautakra fókuszáltok, és azok a környékek nem túlzottan turisztikai látványosságok?
Viszont olyan utak is hiányoznak, amik közvetlenük cache közelében, vagy a Rába közelében vannak, amiket viszont érinthetnek túrázók?
Úgyhogy elbizonytalanodtam. Segítsetek, mi legyen?
1: hagyjam a fenébe, nem foglalkozunk a turisztikai látványosságtól távolabb eső utakkal; először a Kőszegi-hegységben levő túristautak legyenek pontosak.
2: csináljak az itteni leírásoknak megfelelő, alapos tracklogokat, töltsem fel, és majd szép lassan, idővel berajzoljátok?
|