üdv!
60csx és útvonalakkal kapcsolatban lenne egy pár kérdésem.
Számítógépen megtervezek mapsource-val egy útvonalat. Ha ezt úgy küldöm át a készülékre, hogy usb háttértárolóként van kiválasztva, és rámásolom a fájlt, akkor azt a készüléken elő lehet valahonnan szedni? Mert nekem csak úgy jeleníti meg a gps-ben az útvonalak között, hogy ha úgy küldöm át, hogy a mapsource-ban a "küldés készülékre" ikonra kattintok. Ekkor meg is jelenik a készüléken az útvonalak között.
A másik meg az, hogy ha az így átküldött útvonalat meg akarom jeleníteni a gps készüléken, akkor ott egyenes vonallal köti össze azokat a pontokat, amikkel megrajzoltam a számítógépen. Pedig a számítógépen az útvonalat turista utakon húzza a gép, és nem egyenes vonallal köti össze az útvonal pontokat. Ez miért van így?
A gps készüléken nekem az útvonal beállításoknál a rákérdez van beállítva a navigáció módja és az útvonal tervezés módszerénél. Vagy csak majd utána fogja megrajzolni normálisan turistautakon, vagy egyéb utakon ha navigálni akarok rajta? Bár ha így lenne, akkor ez számomra tök érthetetlen, mert már számítógépen megterveztem az útvonalat, és akkor a készülék minek számolja ki pl a leggyorsabb útvonalat? |