1. Ha a webtérképre gondolsz, azon nem jelennek meg pontok meg ládák sem - bár most hogy említed, nem is tudom, van-e koncepcionális oka.
2. GE vonaltípusaival nem értem a problémát, azt hinném, egy mintán pár másodperc alatt átlátható, mi-micsoda, konkrétabb választ konkrétabb kérdésre tudok adni. Tény, hogy szaggatott vonaltípusokkal jelentősen dobni lehetne az áttekinthetőségen, ezt a lehetőséget egyelőre nem biztosítják az amerikaiak.
3. Statikus GE-export korrektül felteszi a geoládákat is, az új megoldású networklinkből meg az a fólia teljesen hiányzik (nem elvi okokból; egy a száz tennivaló közül, amire nem került még sor), abban nem láthatod balról sem. Ha pontosan megadod a letöltési körülményeket(esetleg küldesz privátban letöltött problémás .kmz-t), talán rájöhetünk a titokra.
4. Nyilván van amire a MapSource a legjobb, pl. Garmin-műszerbe való feltöltés kérdésében tönkrever mindenkit. ;-) A megjelenítés minőségében és funkcionalitásában viszont egyre kevésbé.[ előzmény: (1467) krishy, 2007.09.24 23:41:23] |