Track-adatlap |
Track neve: | Z+ jelenlegi állapot helyesen | + | nem volt GPS-vételt zavaró körülmény (lombkorona, házak, autó teteje, nyakban lógatott GPS, interferencia) | - | kalibrált barométeres magasság-adatok | - | végig jó műholdállás | + | nem szakad a track menet közben | - | oda-vissza track a teljes útvonalról | - | útkereszteződések bejárva (legalább 20 méter irányonként) | - | felesleges részek levágva | - | trackek és útpontok elnevezései beszédesek | - | vázlat készült a csomópontokról | - | minden lehetséges csomópont megjelölve | | magam szerkesztem a térképre |
|
Tájegység: | Pilis és Visegrádi-hegység |
Felhasználó: | olahtamas |
GPS típusa: | Garmin eMap Delux |
Logolás jellege: | automata () |
Bejárás módja: | gyalog |
Feldolgozta: | Kletyo, 2006.06.04 03:21 |
Pilisszántó – Vaskapu völgy – Simon halála – Pilis-nyereg – Pilisszentlélek – Fekete-hegy – Klastrompuszta – Pilis oldal – Pilisszántó
08:10 Leszállunk a buszról és nekivágtunk az aszfaltnak.
08:28 A szántói-nyereghez érünk, ahol a Z- jelzésre kanyarodunk.
08:38 A S+ jelzésen haladunk tovább.
08:55 Hozzánk csatlakozik a Z- jelzés is.
09:10 A P+ jelzés kezdeténél levő pihenőhöz érünk, itt friss útjelző táblákat találunk, bár érdekes módon két felirat még hiányzik róla (Vaskapu-vülgy,Pilisszántó)
09:30 Az aktuális névnapozók felköszöntése után elindulunk a Vaskapu-völgy felé a P+ jelzésen. (Régi kék négyzet)
10:10 A Pilis-tetőhöz vezető Z- jelzésen indulunk tovább.
10:15 A P+ jelzésen indulunk "Simon halála" felé.
10:22 A kételkedők is megtapasztalhatták, hogy a tapadós mély hóban, még talán könnyebb lemenni, mint esős-sáros időben.
10:31 A P- Z+ jelzésen megyünk tovább a Pilis-nyereg felé.
10:58 Megérkezünk Pilis-nyereghez, ahonnan a Piros és Sárga jelzéseken megyünk tovább.
11:04-11:19 Itt hibás a mérés, ezt kivágtam !
11:23 Pilisszentléleken betérünk a kocsmába, ahol a meleg kályha és némi itóka nyújt felmelegedést számunkra.
12:10 A terepen felfestett Z+ jelzést követjük, ami nem sokban tér el a régi térképeken jelzettől, csak nem megy ki az aszfaltútra.
12:19 A parkolónál keresztezzük a műutat.
12:28 A lépcsőkhöz érünk, ahol kezdetét veszi a "garádics túra".
12:48 A sasfészek th. -hoz érünk.
13:01 A Z+ jelzést elhagyva a zöld négyzeten megyünk egyenesen tovább, Pilis-nyereg felé.
13:13 A Z- jelzéshez érünk és azon folytatjuk utunkat.
13:33 Pilis nyereghez érve a S- jelzésen indulunk Klastrompuszta felé.
14:06 A klastrompusztai OKT bélyegzőhöz érünk, a bélyegzőt rendben találjuk.
14:09 A S- jelzésen megyünk tovább.
14:37 A sárga-sáv jelzést elhagyva, a sárga+ jelzésen megyünk tovább egyenesen.
15:12 A Buszmegállóhoz érünk.
15:21 Belépünk a kocsmába, hogy elüssük az időt a busz megérkezéséig.
A feltöltött fájl:
060318_csigatura_javhib.gdb (
megtekintése a raszteresen)