turistautak.hu
turistautak.hu térképrészleteK+ jelzés GPS-szel
[ english
Térképek




Típus:
sziklageocaching.hu-n
Név:Szfinx (-szikla)
Szélesség (lat):N 48° 17,657'
Hosszúság (lon):E 21° 11,243'
Magasság:153 m
Valószínűleg Abaújkér külterületén
Közeli települések:Abaújszántó 1.20 km D felé, Abaújkér 1.80 km ÉK felé, Abaújszántó-Cekeháza 1.84 km DK felé
Megye:Borsod-Abaúj-Zemplén
Bejelentő:guess.who
Dátum:2009.11.23 22:22

Közeli települések: Abaújkér ÉK felé 1.47 km, Abaújszántó D felé 1.69 km, Abaújszántó-Cekeháza DK felé 1.97 km (2025/09/30 set by MapAudit, O'Eye)

szikla-lista
közeli ládák
közeli pontok
közeli települések
megjegyzés hozzáfűzése


Bejelentkezés név:  jelszó:   tárolás [regisztráció]

Felhasználónevedet és jelszavadat a geocaching.hu oldalon is használhatod!

[ kezdőlap ] [ térkép ] [ + felmérések ~ ] [ + útvonalak ~ ] [ + poi ~ ] [ belépés ] [ faq ] [fórum] [email]

A weboldal működése és tartalma folyamatos fejlesztés alatt áll, köszönettel vesszük az észrevételeket a fejlesztési ötletek oldalon.
A turistautak.hu-ra feltöltött track-eket és a letölthető térképeket, azaz térképi adatbázist az ODbL licencnek megfelelően bárki használhatja.
Minden egyéb anyag előzetes írásbeli engedély nélkül csak magáncélra használható fel. jogi tudnivalók