Néhány észrevétel:
-Az utcaneveket az Utcanev paraméterbe kell írni, az Utnev útszámozásra van (pl. M3, 4, 43, 3102)
-A Bimbó utcánál a park miért lett kettévágva az út mentén? Ha esetleg eltérő neve lenne a két parknak akkor érdemes lenne vagdosni, de így név nélkül szerintem mehetne egybe.
-A tájegység track-jei nincsenek becsatolva, csak két track amit a D:\Garmin\godolloi könyvtárban keresne a Mapedit. Feltöltésnél ez nem okoz gondot, csak az átnéző (jelen esetben én :) nem látja a track-eket a rajzolásod alatt. Most már ne old fel a zárolást ilyen apróság miatt, csak majd a legközelebbi rajzolásnál figyelj erre.
A helyes sorrrend:
1) Feltöltesz minden track-et a tuhu-ra ami alapján rajzolni akarsz.
2) Letöltöd a tájegységet zárolva.
3) Letöltöd a tájegység összes track-jét, vagy a legutóbbi rajzolás óta érkezett track-eket, ha már korábbról megvan az összes track.
4) Kicsomagolod az mp-t egy könyvtárba és ugyanoda a track-eket is.
Ha a Mapedit megnyitásánál mégis hibaüzenetet kapsz hiányzó track-ről, akkor valaki éppen a 2) és 3) pont között módosította egy track-jét :)
Egyébként szép munka, ha javítottad az Utcanev paramétereket, szólj és feltöltöm.
[ előzmény: (21430) Foltos Foxi, 2008.06.13 22:46:46] |