szia Tamás,
egy ismert, a keresztutcák miatt szakaszokra bontott utcát paramétereztem be utcanevekkel meg egy feltűnő dupla RN-t javítottam. Ennyi volt az össztevékenységem arra, inkább saját trackjaimet rajzolom be, továbbá lakhelyem/ismerős környéken dolgozom idegen track-ekkel. Első nem kérdés, járt kinn tracker-ismerős (az info az adatlapon volt nem a track-ben). Második a kérdés. Felesleges vagy kétséges eredetű információkat nem akarok én sem adatbázisba vinni hidd el, semmi értelmét nem látom. Itt viszont feltűnő a különbség, szinte egymásba futottak az utak (konkrétan keresztezte egymást pár méteren belül a két szakasz ami azért viszont párhuzamosan egymásba is szaladt, végükön egy-egy piros bumszlival...nem volt zsákutca paraméterezés sem), így gondoltam egy javítást megér navitel, stb. kimeneteken okozott esetleges problémák miatt de mivel ISMERETLEN a környék azért csekkoltam egy TopMap alapú oldalt hogy mizu is ottan... Így jött ki a probléma ami nem is biztos hogy probléma.
lehet úgy jó ahogy volt csak TZ-vel kellett volna folytatnia az EREDETI rajzolónak...(az utakat eleve rövidebbekre rajzolva)?
Már mindegy. OldEye ígérte hogy arra néz... :)[ előzmény: (42528) olahtamas, 2010.10.01 17:52:47] |