sziasztok,
raktam fel megyehatárokat a hiányzó dunántúli részre. (a Mecsek foglalt volt, ott ez még várományos)
a megegyezés alapján a poehali 100k a rajzolás alapja, de nincs különösebben polygonra, polyline-ra húzva, inkább az orosz medvés szindikátus térkészeinek berajzolt nyomvonalát követi.
Győr-Sopron és Veszprém megye közös határa a keleti végen kicsit más a poehali-n mint pld. a rendőrség honlapján és egyéb, nem 25-30 éves forrásokon. Az északi megye mélyen benyúlik a délibe. A korábban említett megyehatár linken van egy kisebb felbontásról átvett-átmásolt (?) ÚJ megyehatár, ha valaki gondolja, át lehetne rajzolni. vagy esetleg fel lehetne vinni ellenőrzendő cimkével...?
jobb volna persze ha helyismerettel rendelkező csinálná, ott ahol esetleg waypoint-ként le is vannak szúrva a megyehatár-táblák. az új megyehatárt nem is tudom fel lehet-e rakni, a másik anyag forrása is kellene, jogtisztán használjuk-e. (még nincs berajzolva ez az új rész, a régi alapján dolgoztam)
Másutt megegyezik a már említett alternatív anyaggal, attól eltekintve, hogy ez már részletgazdagabb.
(nyugodtan, ízlés szerint bántható a vonal, igazítható felületekhez-utakhoz) |