Hali!
Átnéztem. Javítottam benne egy apróságot: Fedémesnek már volt CityPOI-ja, a tiédet töröltem.
Vakon feltöltheti bárki, vállalom a felelősséget! ;)
RN-eket akár törölheted is, vagy hagyhatod, ugyanis ezek a tájegység letöltésekor generálódnak és kapnak egy DoNotUpload paramétert, azaz tökmindegy, hogy törölted-e vagy sem.
A háron túlnyúló utakhoz:
A tuhu kimentek bgpoly-határig vannak generálva, azaz itt megjelenik az oszághatáron túlnyúló rész is. Az RN itt nem zavar elvileg semmit. Nem okoz gondot, hogy raktál rá tz-t, így legalább legközelebb nem lesz RN itt.
Olyan dologba futottál, ami a refom alatti megoldandó probléma, történetesen: Az OMP-n a tuhu-s anyag az országhatár polyline-al van vágva, azaz ezek az utak elvesznek az OMP-s kimeneten. Volt már több érv/ellenérv ezen utak rajzolásának szabályozására, reméljük hamarosan egzakt szabály kerekedik ki rá.
Addigis: Ha országhatáron átmenő utat szeretnél illeszteni abban az esetben:
1, Ellenőrizd le az OMP CE kimenetén, hogy jó e-az illesztés (legegyszerűbb ha átterveztetsz rajta MS-ban). Amennyiben jó akkor ennyi.
2, HA nem tervez át akkor rossz: Ebben az esetben az út végét rakd az országhatár egy node-jára, és szólj valamelyik OMP-s-nek, hogy hol módosítottál, mert nekik is lesz teendőjük vele. (Ha elfelejtesz szólni az sem baj, mivel az OMP-n már figyeljük a tuhu-s országhatár változását, azaz észre fogjuk venni eg ynappal később)
Javaslat: Ne meglévő országhatár Node-ot mozgass, hanem hozz létre újat oda, ahova az út végét teszed! Ebben az esetben nem kell figylened a 6-méteres szabályra, mivel az országhatár nem tervezős típus.[ előzmény: (36684) Vacsape, 2009.12.15 22:52:44] |