Zsigabá, köszönöm, hogy megnézted. Több szem mindig több hibát talál.: )
A város szélén egész garázs várások vannak, a garázs tömbök számozva vannak, de nem tudok róla hogy a közte lévő utcáknak neve lenne. Hogy beszédes legyen a térkép azért adtam az utcáknak Garázsok nevet. (hasonlóan a lépcsőnél). Nem tudom ez más szempontból jó-e, okoz-e gondot? Ha igen valaki tud valamit irányelvet ezzel kapcsolatban….
Jó hogy szoltál az (N46.954416 E18.920549,N46.953673 E18.920828,N46.953558 E8.920891 ben maradt bent véletlen, az
N46.954416 E18.920549, N46.953688 E18.922033-nél jó, talán a folyatásnál is meg lehetne adni a garázsok nevet.
Lépcső: igazad van, kimaradt az összeállított ctrl-v készletemből, mivel különleges utak csak nem baj?
Az én is olvastam a fórumon, hogy magánterületnél nem kell tz. A Dunaferrbe nagy a kamion és az egyéb be, ki szállítás. A kamionosok sokszor betévednek a főkapuhoz, ahol nem egyszerű nekik forgolódni, tolatgatni, és a Dunaferr területén is sokszor tanácstalanok. Nem tudom mi az álláspont, a MOL bizonyos területe a google térképen és az IGO-n is rajta van. A tuhu-n rajzolt már valaki (bizonyos területe ki van takarva, persze Paks is). Mennyire engedély köteles kaputól kapuig a főbb utakat megrajzolni?
A tz paraméternél néztem más rajzait, volt aki adott paramétert, volt aki nem. Szerintem nem gond, lehet ígyisúgyis. A wiki szerint nem kell paraméter és 20m ajánlott. Viszont russán alig látszik, zöld háttérnél zöld csík.
A trekre húzást, kapu extra parm. Utca nevet javítottam.
http://www.turistautak.hu/tracks.php?id=23340
[ előzmény: (41768) Zsigabá, 2010.08.27 12:42:27] |