Az utcanév paraméterből ne töröld a felmérendő szöveget, ha nincs alatta track!
Azt direkt azért írjuk bele, hogy a tájékozatlan ill. gyengén látó trekkelő is lássa, hogy az még nem 100%, hogy ott van.
Nem erre lett kitalálva a felmérendő út (0xd1, vonal) vonaltípus?
hev-et néhány napja a szőnyeg szélére állították, mert egy ehhez képest rövid szakaszt (~100 méter) track=1-el rajzolt be. Ez alatt a közel 3 km-es szakasz alatt semmilyen track nincs (még csak kézzel rajzolt sem!), mégsem felmérendő út (0xd1, vonal) vonaltípussal lett berajzolva. Ahelyett hogy a rajzoló a beküldött track alapján rajzolt volt egy legalább 20 méteres TZ-t a szükséges helyre, berajzolt egy komplett utat idegen forrásból szekérút (0x84, vonal) vonaltípussal.
Ahol van track: marad a megrajzolt vonal, track= paramétert módosítom 0-ról 1-re, az Utcanev= paraméterből pedig törlöm a "Felmérendő!!!" szöveget (hiszem itt már nem kell semmit sem felmérni).
Ahol nincs track: TZ a vonal végére.[ előzmény: (60151) olahtamas, 2013.02.03 15:40:15] |