Válasz az észrevételeidre:
- Az extra paraméterek kitöltésénél én azt találtam a legegyszerűbb megoldásnak, ha kiválasztom azokat a paramétereket, amiket ki szoktam tölteni és ezeket a vágólapra írom. Minden alkalommal ha az új vonalak esetén ki kell tölteni ezeket a vágólapról bemásolom és csak azokat váloztatom meg, amelyekről van adatom, vagy van értelme kitölteni. Így fordulhat elő, hogy a zsákutca paraméternél nulla szerepel vagy az útnév N/A. Így nincs szükség a felesleges paraméterek kitörlésére. Ha valamilyen hiba vagy probléma származik ebből a munkamódszerből akkor jelezzétek.
- A szerkesztés végén futtatom a Lektort, amely a rövid vonalakat felfedezi.
- A Rákóczi utcát javítottam, a Szabadság utcát és a Petőfi utcát még 2007-ben hozták létre, de azért javítottam.
- A Petőfi utca és a Rákóczi utca közötti útvonalat szintén 2007-ben hozták létre, én csak a turistajelzést tettem rá a meglevő nyomvonalra.
- Az 51107-es út azon szakaszán, ahol jártam nem láttam durva eltérést a meglevő nyomvonaltól. Másutt van, de tanulóként még nem érzem magamat feljogosítva hogy generálozzam a meglevő térképet.
- A Barátság utcában a GSM torony környékén simítottam a kanyarokon. A Horgász-köz kanyarán javítottam, a vonaltípust megváltoztattam.
-A (N47.303093 E18.943571) pontban javítottam a csatlakozást. Nehéz ügy, itt hegyes szögben válik el a gát az úttól.
-A turistajelzések sorrendjét javítottam.
-A S jelzés hiányzó 9 méteres szakaszát javítottam.
-Hiányzó szekérút berajzolva.
-A N47.28943 E18.98585 pont környékén a sárga jelzés megszakad, amúgy már a P4 jelzés kereszteződésétől másfele megy. A jelzést kihosszabbítottam a kereszteződésig, bár szerintem az egész szakaszt törölni kellene, mivel nem vezet sehova és egy régi, felhagyott jelzés.
- A POI-k kötelező paramétereire történő utalást nem találtam a leírások között, egyelőre a települést, megyét, és a "ponttípus szerinted" paramétert töltöttem ki.
- A tököli temetőig vezető gyalogutat szándékosan nem rajzoltam be, mert valahol olvastam, hogy járdákat nem ábrázolunk.
- Mint már említette, a tájegység mérete miatt nem tudtam az állományt a szokásos módon linkelni, a szerver hibaüzenettel dobta vissza a tracklapot a feltöltés során.
A javított verziót feltöltöttem a tanulórajzom track adatlapjára (most már működik a feltöltés 8MB-nál nagyobb filekre is)
[ előzmény: (67514) Bryan, 2014.05.17 14:22:15] |