- Itt jó lenni tudni, hogy pontosan mi történt azelőtt, hogy a térképre nézve nem látni a ládákat.
A ládaletöltés a térkép nézetből lett indítva, és ezt követően nem jelentek meg a frissen letöltött ládák?
Programba való belépéskor legtöbbször, de nagyon nem értem benn a logikát mikor segédpontok és egyéb pontoknál csinálja ha éppen ki vagy be kapcsolnám ezeket akkor is eltűntek már a ládák, vagy éppen nem jelentek meg a segéd és további pontok.(mint az előbb hogy reprodukáljam a láda eltűnést). Nem tudtam direkt reprodukálni a hibát.
- csináltam egy rövid ellenőrző tesztet.
Ha már megnyitottam a térképet, majd átmegyek egy láda nézetébe, ott felveszek egy új pontot, majd visszaváltok térképre, akkor a frissen felvett pont nem látszik a térképen. Erről van szó?
Ezt a környéket is alakítom akkor tovább.
igén és még mellette ugyanúgy egy másik ládának is veszek fel új pontot az nem jelenik meg. csak amit elsőnek vettem fel, de a második ládánál szerepel az új pont felvétel csak a térképen nem.
- Amikor ez történik, akkor kb. milyen sebességgel haladtatok? A gps pozíciónak a térképen való frissítésébe van beépítve az, hogy automatikusan sebességfüggően állítsa be a térképnek a megjelenítési léptékét (minél gyorsabban haladsz, annál "magasabbról mutassa a tájat").
Elöszőr séta közben egy kis ideig majd az autóban de ott végig csinálta nem tudtam nagyítani a parkolóhelyre ahova menni kellet volna.
magától lépkedet a kitöltésnél
régi programnál pl.: 47° 40,324' és a " , " a program maga irta be tovább lépett és csak a 3 számot kellet be írni. Igazából ez csak kényelem a másik programban hozzá lettünk szoktatva :)
[ előzmény: (2805) bigmick, 2019.10.26 20:43:41] |