A tanulórajzot tartalmazó tracklap linkjét szerkesztés módban adtad meg. Legközelebb elõbb még klikkelj 'Ahogy többiek látják' opcióra :-)
A feldogozás alatt álló vagy feldogozott track linkje helyett elég '[<a tracklap azonosítója>]' stringet használni.
Használd a LEKTORt! Innen letöltheted.
Zsákutca paramétert 'Zsakutca=' opcióval állítjuk be, nem 'Zsákutca='-val.
Zsákutcát itt nem KRESZ szerint értelmezzük. Olyan utat jelölünk vele, amelyen átlagturista nem tud tovább menni.
N47.328098 E19.121581 egy földút végére leszúrtál egy sorompót. Feltételezem, az út folytatódik. Innen húztam egy felmérendô utat, a sorompóig tartó vonalból kivettem a 'Zsákutca=2' opciót (helyesen 'Zsakutca='!) Ha tévednék, a sorompó egy sziklafalhoz van támasztva vagy egy szakadék szélére van állítva :-), kérlek, javítsd vissza.
N47.327417 E19.120584 - Nem csatlakoztattad egymásra az új vonalakat. Ügyelj arra, hogy az 'N' mód (neighborough, szomszédos) be legyen kapcsolva. Állását a MapEdit lábsora közepén láthatod ('QWN'). Javítottam.
N47.314711 E19.148325 - Hunyadi János utca és Zrinyi Miklós utca találkozásánál nem csatlakoztattad a két vonalat, m.f. Javítottam.
Ez elôbb leírt három esetben a LEKTOR Zsakutca= paraméterhibát jelzett.
N47.319985 E19.147379 - N47.319215 E19.146338 közti új utca vonalának nem adtál Track=1 értéket. Pótoltam.
Felvittél két POI-t. A felirat mezôt kitöltjük azzal a meggondolással, hogy nem biztos, az éppeni kimenet meg tudja jeleníttetni (minden kimenetnek korlátozott a POI készlete), elôfordulhat, hogy csak egy fekete pöttyöt, esetleg egy kérdôjelet fogunk látni (defailt POI). Pótoltam.
Ezzel kapcsolatban egy ajánlás: Amikor feltöltésre elôkészíted a track-et, azokat az útpontokat, melyekbôl POI lesz, egybôl érdemes a WEB es felületen ( http://www.turistautak.hu/poi.php?action=add ) rögzíteni. Gyorsabb is, kényelmesebb is, egyéb megjegyzéseket, fényképeket is hozzáfûzhetsz és - nem utolsósorban - amikor szerkesztésre letöltöd a tájegységet, már látni is fogod ôket, sokat segítenek a rajzolásban.
Szennyvíztelep polygon OK. Általában, ha megtehetjük, egy-egy ilyen polygon határvonalait a mellettük futó utakra (egyéb vonalakra) igazítjuk.
Elsô rajzolásnak egész kiváló lett!
Kérünk, használd a LEKTORt!!! A következô rajzolásodban az ilyen hibákat már nem fogjuk helyetted javítani.
Töltsd le és futtasd le vele a gépeden található, ellenôrzésre feltöltött tájegységedet! Értelmezd a hibaüzeneteit!
A szerver üzenete:
A feltöltés sikeresen megtörtént.
A beállításnak megfelelõen a tájegység zárolását feloldottuk.
FONTOS: a feltöltött fájlt ne töltsd fel többé! Mindig az adatbázisból frissen, zárolva letöltött anyagon dolgozz!
Megjegyzések:
A közös csomópontokon való átfutás, illetve többrészes vonalak miatt 5 db érintett vonalból 12 db lett.
Üdv a fedélzeten!
A feldolgozott track-edet billentsd át feldolgozottra, a tanulórajzot tartalmazó tracklap tartalmát töröld, új rajzolásodat arra tedd fel.
További jó munkát![ előzmény: (68798) Old Eye, 2014.07.26 09:00:37] |