Akkor valami nem tiszta. Egy-két duplázott út volt (Keszthelyi-hegység), de ezeket (kivágás, van-e alatta másik, ha nincs, visszavonás) eltávolítottam, és a módosított fájlt teljes feltöltéssel (tehát törléssel) újra feltöltöttem. Így a K jelzést tartalmazó („szó”) szakaszokat lekérdezve a rendszer 29 találatot jelez (mellesleg a duplázottak törlése előtt is ennyi volt; ezt találtam soknak, így vettem észre a duplázásokat), miközben az aktuális visszatöltött fájlban (tételesen ellenőriztem) mindössze 14 szakaszból áll az út, amit az SVG-n kiemel. Vagyis a térkép feletti ID-lista 15 eleme a visszatöltött fájlban nem is szerepel. Mik ezek az ID-k? Nem jól töltök vissza?
A lekérdezés találati listája:
3129, 3113, 3114, 3061, 3063, 3074, 3081, 3097, 3102, 3103, 3104, 3108, 3109, 3115, 3120, 3121, 3131, 3141, 3451, 3143, 3463, 3464, 3465, 3466, 3480, 3492, 3493, 3494, 3495
A valóban meglévő szakaszok:
3115, 3493, 3492, 3494, 3495, 3120, 3114, 3061, 3063, 3143, 3141, 3074, 3480, 3081[ előzmény: (210) laszloistvan, 2005.04.16 11:11:20] |