Igazad lehet, de ha így jártam volna el én is, akkor vagy simán bebillentem -12 perc után András trekkjeit, vagy az örökkévalósáig fognak ott fityegni.
Így is iszonyú frusztráló, hogy a 3-4-5 GPS nyomvonalait egyesével törlöm mapszószban, megnézve, hogy ezzel veszítek-e infót, aztán amikor eljutok oda, hogy a néha közel 100 nyomvonalból kialakul egy releváns kb 10-20-as csoport, akkor végigbogarászom őket.
Most már jó módszerem van (szerintem), de így is min. 20-30 perc, s a végén örülök annak, ha track=1-ről 2-re tudok emelni egy-két helyen.
Más: Te mit csinálsz akkor, amikor 1 track fut valahol, ami éppen a feldolgozandó, s track=1 van beállítva? Lehet, hogy egy másik csiganyál alapján lett berajzolva, ilyenkor trackszámemelés a helyes, de az is lehet, hogy ez alapján, csak éppen nem lett feldolgozottra állítva még, ilyenkor értelemszerűen nem szabad emelni.
Néha a rajzolásból nem derül ki, hogy az éppen látszó csiganyál alapján lett-e rajzolva.[ előzmény: (29116) olahtamas, 2009.03.27 12:26:34] |