Tévedsz, a 112313 Az már régebben is más vonal volt.
A monori vá-nál eddig is meg volt törve a vonal.
A 112188 tökéletes mása a régi 31426-nek.
Mind hosszban (??), mind node számban (175).
A kérdőjelek azért vannak, mert mindkét fileban 29,81 km a vonal hossza a Mapedit szerint, viszont az extrák között a 31426-nál Hossz=33504, a 112188-nál Hossz=29848
Nagyon úgy néz ki, hogy nem történt vele semmi, viszont a forrás fileok furcsák.
András mindig Levels= sort használ a láthatóság beállítására, de abban a fileban, amiből Fgg dolgozott Endlevel= sor van.
Byteban a két file mérete sem egyezik.
Hoppá!
A feltöltött fileban kettő darab ID=31426 vonal van. (Gondolom Fgg kettévágta a vonalat a monori vá-nál.)
A második multielementes. (Ezt nem teljesen értem, illetve egy ideológiám van rá.)
Ez a vonal folytatása az említett vasútnak, és ezt osztotta szét kétfelé a feltöltő 112313-ra és 112314-re.
Az az érzésem, hogy a feltöltő előbb szétvágta a 31426-ot a kettévágás mentén, majd utána nézte meg, hogy a 112189 multielementes lett, és ezt tovább darabolta 112313, és 112314-esre.
Az adatbázisban achiválva meg van a vonal, de töröltként, térképre nem jön ki.[ előzmény: (10041) johann g (Lud), 2007.02.01 10:01:46] |