Szeretnék visszatérni a témához, az alábbi térkép frissüléséhez:
http://www.terkep.turistautak.hu/
A Kőszegi-hegység tájegységben, Kemenessömjén környékén néhány nagyítási szinten nem látszott a jelzett turistaút (P-).
Nemrég készült egy trekk, melynek tegnapi feldolgozását követően frissült a térkép, minden szinten, látszik a jelzett útvonal és az újonnan felszerkesztett kiágazó földút, mely tájékozódási szempontból igen fontos.
A processzek tehát úgy működnek, mint egykor, azon részek vonatkozásában, ahol probléma jelentkezik, most úgy látom, hogy egy apró szerkesztéssel és visszatöltéssel "beindíthatóak" a csempéket gyártó processzek.
Teszünk majd még egy próbát a Zala tájegységben, és ha a tapasztalatok igazolják, akkor frissülnek majd azok a térkép-részletek is, melyeken a szerkesztés akkor volt, amikor a processzek még "szunnyadtak".
A közreműködők jó munkát végeztek, sajnos, a hiánypótlás kicsit macerásabb, de már van eljárás, és engem ez megnyugtat.
Köszönöm.[ előzmény: (6824) Old Eye, 2016.08.26 15:54:52] |