Bocs, melóhelyen nem tudok fórumot olvasni.
ID=725756
Jogos, megmondom őszintén, ahol rojtos a tracknyaláb az út alatt ott soha nem figyeltem a Track= paramétert, csak ahol 1-2 track volt.
ID=607067
Itt-ott azért én is alakítottam rajta. De persze ez nem jelenti azt hogy nem lehet többet.
István-lápa:
Itt az a helyzet állt fenn, hogy sokszor voltam már ezen a réten ( de GPS-el most először ), és tudtam hogy ott van az ösvény, de most hogy száraz a fű, nem látszott. Ezért kb. az emlékezetemben élő nyomvonalon próbáltam menni, ami nagyjából sikerült is, mert oda lyukadtam ki, ahol ID=587967-hez csatlakozik. De mivel nem láttam pontosan, ezért nem biztos, hogy pont ott megy. Viszont az ösvényt a trackre rajzoltam, tehát Track=1.
Igazából azért rajzoltam be, mert sokkal jobb és célszerűbb, mint az eddig oda jelölt ID=244367, ami gyalogútként van ugyan jelölve, de soha nem is láttam ( most sem ). Ezt jelöltem is útponttal. Majd kicsit később, ha arra járok, megnézem megint.
Köszönöm az ellenőrzést!
Nem mellesleg köszönöm a megelőlegezett bizalmat is! Azért hadd fűzzem hozzá az alábbiakat:
- Nem rajzoltam még máshol, hacsak az Ábrázoló geometria és Gépelemek tanszékeket nem tekintjük előéletnek. Bár az igaz, hogy Coreldraw-t, Photoshop-ot, Powerpoint-ot sokat forgattam.
- Nem nagyon kellett kérdeznem, ha hülyeséget csináltam mindig kijavított a Fórum Népe. Utólag is köszönöm!
- Valójában annyi történt, hogy amiket régebbről ismertem, és tudtam, hogy érdemes, azokat berajzoltam gyorsan nagy adagban. Most már leginkább azokat rajzolom, amiket túra közben adatbázisból kikeresek, megnézem, és érdekesnek látszik.
Ha lehet, egy kicsit szeretnék még gyakorolni, mielőtt megkapom a feltöltési jogot. Mondjuk javítgatnék Lektorral, Mapaudittal talált hibákat. De ellenőrzés nélkül nem merném feltölteni.
[ előzmény: (46842) Old Eye, 2011.03.31 09:33:29] |