Nem csak engem zavar, Trackman is javított már ilyeneket ( I. 6. ), és nem az a fontos, hogy zavar-e, hanem az, hogy duplikáció.
Nem a felelős a fontos, hanem hogy minek?
Reméltem magától jelentkezik az illető és megindokolja, és/vagy visszajavítja, de gond nélkül megcsinálom én is.
Egy ideje már értem a betűvetést, látom milyen rendezvényen vagyok. :-)
A MS alatt a TuHu garmin kimenetet használom, első kézből van az infó hogy ott nem látszik a völgyvonal. Bár most hogy jobban megnézem, néhol mégis látszik a felirat, de jellemzően inkább nem.
Garmin eszközöm nincs, de itt a térképszerkesztő topicon korábban megesküdtek néhányan hogy a térképet az eszközre töltve ott a felirat; én hiszek nekik.
Russa térképet szintén innen töltöttem, amíg használtam.
A Navitel igaz hogy OMP kimenet ( tekintve hogy a TuHu-n nincs .nm2 fordítás ), de az is a TuHu adatbázisból dolgozik. Ha a TuHu adatbázisba rajzolt völgyvonal az OMP konverzió után megjelenik a Navitel kimeneten, akkor szerintem irreleváns, hogy TuHu-ról vagy OMP-ről beszélünk. Ha nem jelenne meg, akkor tényleg nem lenne mindegy.[ előzmény: (51477) olahtamas, 2012.01.12 18:28:14] |