Pár kérdés:
1. Az hogy van, hogy - az immár önállósodott - Badacsony-térkép benne van a Balaton-térképben, míg a Keszthelyi-hegység nincs? Határeset ugyan, de gyakorlatilag éppúgy részhalmaza, nem csak egy beállítás kérdése, hogy a Balaton-térkép ezt is magára húzza? Vagy épp fordítva, a Balaton részeként készül a Badacsony?
2. Újabban nálam alapértelmezésben a pixelkép jelenik meg az SVG helyett. Nem tudom, hogy ez cookie-k körül a gépemen egy vírusfertőzés óta mutatkozó probléma miatt van, vagy szerver-oldalon volt változás, szóval miért lehet ez?
3. Úgy láttam, hogy az eddigi, a MapEdit-ben "arterial road" és "collector road" típusok összemosódtak a képernyőn. Sőt a letöltött .mp (az időközben új) MapEdit-ben tök máshogy néz ki, mint ahogy megszoktam. Sőt egyebek is vannak, nem is részletezem tovább. Plusz fórumon elhangzott, hogy az eddig 0×03 vagy mit is elfelejthetjük, és még ki tudja... Szóval kicsit nagy a káosz. Ismételten kérném, hogy az ilyen szintű változásokról, minthogy új MapEdit, meg elfelejtjük az eddigi első számú vonalunkat stb. ne egy-egy fórumon elejtett mondatból, hanem körlevélben, külön lapon stb. értesüljenek az aktív térképszerkesztők!
Köszönöm. |