Hali! Kis segítséget kérek, elbizonytalanodtam.
04.29-05.01 Sárga ttúra. Pilisvörösvárhoz érvén meg kellett dörzsölni a szemem: nem láttam a kütyün (60csx) a térképet, csak a felvett és a bejárt nyomvonalat és a felvett pontokat! Rámentem az esztergomi startra, Esztergom még megvan. Rámenve a térképlapra: Pilis és Visegrádi-hegység, Turistautak megvan, Komárom-Esztergom megye, NaviGuide megvan; Pest megye, NaviGuide megvan. Kicsit gyanús ugyan, hogy Vörösvár már a Budai-hegység; Turistautakhoz tartozna, ezt nem tettem a kütyüre, de úgy gondoltam, hogy ez nem is kell, Pest megye ...
Már a 4ep-nél észre kellett volna vennem, hogy hiányos a környék ...
Látens módon megvannak a "fehér foltok" is: a kirajzolás első pillanataiban láthatók, aztán eltűnnek; ha "jó helyre" húzom a mutatót behozza az utcanevet, házszámot.
A PC-n 04.29-én de frissítettem a Navi-t 6.1-ről 6.5-re, a kütyü firmware-re azt mondta, hogy (nekem) nincs új; a 04.29-es Turistautak-garmin-mapsource-setup.exe volt telepítve.
A gps jelenleg a hibás állapotában leledzik.
Mit rontottam?
http://kepfeltoltes.hu/130502/5ep_kirajzolva_www.kepfeltoltes.hu_.gif
http://kepfeltoltes.hu/130502/4ep_www.kepfeltoltes.hu_.gif
http://kepfeltoltes.hu/130502/5ep_kirajzolas_www.kepfeltoltes.hu_.gif
|