Egyrészt Gödöllői RULEZ! :-D
Másrészt annyit fűznék még ehhez, hogy csomó esetben tapasztalom, hogy már rég be van rajzolva a track minden sallangjával, de valahogy nem billentették feldolgozottra. A Kőszegi-hg -ben találtam vagy 4-5 -öt csak a legutóbbi rajzolásom alkalmával, amiken egyszerűen végigmentem mapedittel az utolsó méterig, és minden rajta volt a térképen. Na ezeket átbillentettem feldolgozottra, ami mondjuk nem fair, mert vki más rajzolta be, mégis az én nevem lesz ott, de ha nem teszem meg, akkor meg ott fityeg a sok feldolgozatlan track....
Ha lesz 1 kis időm [hehe, rosszul kezdődik a mondat], végig fogom kotorni az egész feldolgozatlan trackrendszert a Kőszegiben, aztán megnézem, hogy mi az, ami már rég be van rajzolva, illetve mi az amiből pl csak néhány útszakasz vagy néhány poi hiányzik, aztán megcsinálom, mert nekem is böki a szemem a sok feldolgozatlan track.
Csak szegény másnevébenfeltöltőket sajnálom, mert ember legyen a talpán aki majd leellenőrzi, ha esetleg sokat sikerül rajzolnom...[ előzmény: (20926) keep, 2008.05.15 09:14:40] |