- N46.963971 E18.942572-nél lemaradt a Zsakutca=1 (javítsd kérlek!)
- N46.964478 E18.943069-nél is! (Javítsd kérlek!)
- Nem Te csináltad valószínűleg, de ha már arrafelé rajzolsz javíthatnád az illesztetlen szomszédos poligonokat. (Javítsd kérlek!)
- Nem tudom, hogy ki követte el de az egész Dunaújváros poligon elmozdult kb 2 m-rel dél-délkelet felé. Nem biztos, hogy Te voltál, mindenesetre valahol módosítottad a város poligont. (Javítottam. Ellenőrizd a saját példányodon, illetve a Te letöltött mp-dben is.)
NAGYON FONTOS, hogy csak a pontok mozgatása legyen bekapcsolva! A vonalak, sem a poligonok mozgatását kikapcsolva kell tartani! (Szerkesztés, mozgatás engedélyezése, Felületek vagy Ctrs-F3)
A track nagy részét nem dolgoztad fel (a házak közötti parkok ösvényei?).
Megjegyzések:
POLYLINE id=568584: Az azonos ID alatt feltöltött szakaszoknak nem két darab magányos végpontjuk van (hanem 4)! Ez arra utal, hogy nem érnek össze. Az új azonosítók: 652476, 652477
A közös csomópontokon való átfutás, illetve többrészes vonalak miatt 31 db érintett vonalból 77 db lett.
id=652505: túl rövid szakasz (rövidebb 6 méternél)
A 6 m-nél rövidebbet javítom gyorsan, de elküldöm mail-en az mp-t, hogy lásd mi lett belőle.
Azért javítom ki hamar, mert ha még éjfél előtt nem javítanánk, akkor holnapre nem fordulna le a Garmin kimenet!
[ előzmény: (40369) Hajo, 2010.06.12 20:41:53] |